DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

    DERRADEIRA XORNADA

TOREROS   6           F. OESTE   1

ALEX   3                  XAQUÍN   3

HAIRO   1               IVÁN   3

IGOR   1                 JOSE   3

DAVID   2                ALEX   2

ÉRIKA   1               RAÚL   3

                               SARAY   1


CLASIFICACIÓN FINAL

TIGRES   24                OURO   

VETERANOS   18      PRATA

TOREROS   9             BRONCE

LEÓNS   6

F. OESTE   3

VALORACIÓN DE XOGADORES

TOREROS                    F. OESTE

ALEX   10                   MARIÑA   10

HAIRO   10                IVÁN(3º)   7

IGOR   7                     JOSE(4º)    18

CLAUDIA P.   5         SARAY   6

DAVID   13                ALEX(4º)   11

ÉRIKA   8                  RAÚL (3º)    11

                                   XAQUÍN   6

                                   ALEX(3º)   3


TIGRES                        VETERANOS

CLAUDIA C. 14          ISRAEL   7

SARA(5º)    19             MARCO    9

BRAIS(5º)   17             BORJA(6º)   10

IKER(6º)    19               DANI(3º)    12

GORKA(3º)    10         SARA(6º)    5

JORGE(5º)   13            ISMAEL(6º)   14

                                     IKER(3º)    10

                                     PABLO R.    7

                                     LUCAS   4

LEÓNS

XOEL   9

MANUEL(5º)   11

ANA(5º)    5

REBECA   10

BRAIS(4º)    6

EMMA   6           


A ENTREGA DE MEDALLAS SERÁ

O DERRADEIRO DÍA DE CLASE

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

VETERANOS   9    F. OESTE   2

ISRAEL  1             MARIÑA   3

MARCO   2           JOSE   3

BORJA   2             ALEX   3
 
SARA   1                XAQUÍN   3

ISMAEL   3

LUCAS   2

PABLO R.   1

CLASIFICACIÓN

TIGRES   24

VETERANOS   18

LEÓNS   6

TOREROS   6

F.OESTE   3

SEGUINTE PARTIDO (DERRADEIRO )

TOREROS - F. OESTE

            DATA

XOVES 19 / 4 / 2018

     ÁRBITROS

MANUEL / MARCO

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

           18ª  XORNADA
Resultado de imagen de BALÓN

TIGRES   7                LEÓNS   0

CLAUDIA C.   2      XOEL   2

SARA   1                  MANUEL   1

BRAIS   3                 REBECA   2

IKER  3                     BRAIS(4º)   2

GORKA   2               EMMA   1

JORGE   2

           CLASIFICACIÓN
Resultado de imagen de MEDALLAS

TIGRES   24

VETERANOS   15

LEÓNS   6

TOREROS   6

F. OESTE   3

SEGUINTE XORNADA

VETERANOS - F. OESTE

ÁRBITROS

HAIRO / XOEL

             DATA 

MÉRCORES  18 / 4 /2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

O PARTIDO

TIGRES - LEÓNS

XOGARASE O

MÉRCORES 11/4/2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

O PARTIDO  TIGRES - LEÓNS

     XOGARASE O

MARTES  10 / 4 /2018

Resultado de imagen de BALÓN

DEPORTE ESCOLAR: FÚTBOL SALA

O PARTIDO TIGRES - LEÓNS

XOGARASE O MÉRCORES 4/4/2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

             16ª XORNADA

LEÓNS    7            F. OESTE   0

XOEL   3               MARIÑA   1

MANUEL   2        IVÁN   1

ANA   1                JOSE   2

REBECA   2         ALEX(4º)   3

BRAIS   1

EMMA   1




    CLASIFICACIÓN 

TIGRES   21

VETERANOS   12

LEÓNS   6

TOREROS   6

F. OESTE   3

SEGUINTE XORNADA

TOREROS - VETERANOS

      ÁRBITROS

IKER / MANUEL

         DATA

MARTES 3 / 4 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

          15ª XORNADA

TIGRES    12          TOREROS   2

CLAUDIA  C.        ALEX   2

SARA(5º)   2          IGOR    1

BRAIS   3              PABLO B

IKER   3               CLAUDIA P.

GORKA              DAVID  2

JORGE   1           ÉRIKA   1

                             HAIRO  1


CLASIFICACIÓN

TIGRES   21

VETERANOS   12

TOREROS   6

LEÓNS   3

F. OESTE   3

SEGUINTE XORNADA

LEÓNS - F. OESTE

     ÁRBITROS

ALEX / CLAUDIA C.

         DATA

XOVES  22 / 3 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

               14ª XORNADA

VETERANOS   11     LEÓNS   1

ISRAEL  1                   MANU  3

MARCO   1                 REBECA   3

BORJA   2                   BRAIS     2

DANI    3                    EMMA    1

SARA   2

ISMAEL   3

IKER   2

PABLO  R.   1

LUCAS    1
Resultado de imagen de fútbol sala


           CLASIFICACIÓN

TIGRES   18

VETERANOS   12

TOREROS   6

LEÓNS   3

F.  OESTE   3

SEGUINTE  XORNADA

TOREROS  -  TIGRES

        ÁRBITROS

    MARCO /  JOSE

         DATA

 MÉRCORES  21 / 3 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

           13ª  XORNADA

F. OESTE   0             TIGRES   18

MARIÑA  1            CLAUDIA C.  2

JOSE   2                    SARA   2

SARAY   2               BRAIS   3

ALEX(4º)   2            IKER   3

RAÚL   2                  JORGE   1


Resultado de imagen de FÚTBOL


CLASIFICACIÓN

TIGRES   18

VETERANOS   9

TOREROS   6

LEÓNS   3

F.  OESTE   3

SEGUINTE XORNADA

      14ª  XORNADA

VETERANOS  --  LEÓNS

        DATA

    martes /13 / 3 / 2018

ÁRBITROS
Resultado de imagen de ÁRBITRO


IKER / HAIRO

           RESULTADO

LEÓNS   3     TOREROS   0



Resultado de imagen de balón fútbolsala



CLASIFICACIÓN

TIGRES   15

VETERANOS   9

TOREROS   6

F.OESTE   3

LEÓNS   3


Resultado de imagen de medallas





SEGUINTE XORNADA


F. OESTE-- TIGRES


            DATA 

MÉRCORES  7 / 3 / 2018


       ÁRBITROS


ISRAEL /  MANUEL



DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA


O PARTIDO

LEÓNS - TOREROS

XOGARASE O

6 / 3 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

TIGRES   3             VETERANOS     2

CLAUDIA C.   3       MARCO    2

SARA   2                   BORJA   2

BRAIS   2                  DANI   2

IKER   2                    SARA   1

JORGE   3                ISMAEL   2

                                  IKER   2

                                   PABLO  R.   2



Resultado de imagen de BALONES



CLASIFICACIÓN

TIGRES   15

VETERANOS    9

TOREROS   6


Resultado de imagen de MEDALLAS

F. OESTE   3

LEÓNS

SEGUINTE XORNADA

LEÓNS   TOREROS


MARIÑA /  CLAUDIA

       DATA

MÉRCORES  28 / 2 / 2018




DEPORTE ESCOLAR :FÚTBOL SALA

             10ª XORNADA

TOREROS    3     F. OESTE     O

HAIRO   2            MARIÑA    2

IGOR     2             IVÁN   2

DAVID   2            JOSE   3

ÉRIKA   2            RAÚL(3º)    3


       CLASIFICACIÓN

TIGRES    12

VETERANOS   9

TOREROS   6


Resultado de imagen de MEDALLAS

F. OESTE    3

LEÓNS


    2ª  VOLTA





   11ª  XORNADA

TIGRES - VETERANOS

ÁRBITROS

XOEL / ALEX

DATA

MÉRCORES  21 - 2 - 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

O PARTIDO   TOREROS - F. OESTE

La Liga Skills Balón de fútbol - Blanco


XOGARASE O VINDEIRO

MARTES  20 / 2 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA


O   PARTIDO  TOREROS  -- F. OESTE

XOGARASE O XOVES 15 / 2 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA


IKER   3                   Resultado de imagen de fútbol sala

9ª XORNADA

VETERANOS  19         F. OESTE   2

ISRAEL   2                 MARIÑA   2

MARCO   2                JOSE   3

BORJA   2                  SARAY   2

DANI   3                    ALEX(4º)   3

ISMAEL   2               RAÚL   3


PABLO   1

LUCAS   1


CLASIFICACIÓN

TIGRES   12

VETERANOS   9

TOREROS   3
Resultado de imagen de trofeos


F. OESTE   3

LEÓNS


SEGUINTE XORNADA

TOREROS --. F. OESTE

        ÁRBITROS

MANUEL / MARCO

           DATA  

MÉRCORES  7 / 2 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

                   8ª XORNADA

TIGRES           3              LEÓNS    0

CLAUDIA C.   3         ANA    2

SARA    3                     MANU    2

JORGE    3                   XOEL    2

 GORKA   1                 REBECA    3

                                      EMMA    1


CLASIFICACIÓN

TIGRES  12

VETERANOS  6

LEÓNS 

TOREROS   3

F. OESTE   3


SEGUINTE PARTIDO

VETERANOS  -  F.  OESTE

      ÁRBITROS

HAIRO / XOEL

         DATA

31 / 1 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

                 7ª XORNADA

TOREROS   0             VETERANOS   6

ÁLEX   2                     ISRAEL    1

HAIRO   2                  MARCO   1

IGOR........                  BORJA     1

PABLO B........            DANI   3

CLAUDIA P.  1          SARA........

DAVID   3                  ISMAEL   3

ÉRIKA   1                  IKER   2

                                   PABLO R.   1

                                   LUCAS........

CLASIFICACIÓN

TIGRES    9

VETERANOS   6

LEÓNS 

TOREROS   3

F. OESTE   3

SEGUINTE XORNADA

TIGRES  --  LEÓNS

          DATA

MARTES 30 / 1 / 18

       ÁRBITROS

ISRAEL - MARIÑA

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

                              6ª   XORNADA

            LEÓNS      0                         F. OESTE    3

(NON PRESENTADO )

CLASIFICACIÓN

TIGRES  9

VETERANOS   3

LEÓNS 

TOREROS   3

F.OESTE   3

SEGUINTE XORNADA

TOREROS  -  VETERANOS

      ÁRBITROS

IKER / MANUEL

           DATA

MARTES  23 / 1 / 2018

DEPORTE ESCOLAR : FÚTBOL SALA

               5ª  XORNADA

TOREROS   0                  TIGRES  24

ALEX......                    CLAUDIA  1

HAIRO  2                    SARA      1

IGOR   1                      SUSO  3

PABLO  B. .......           BRAIS   2

CLAUDIA P.    1          IKER    3

DAVID   2                     GORKA    2

ÉRIKA   1                     JORGE    1


      CLASIFICACIÓN

TIGRES :  9

VETERANOS  3

LEÓNS

TOREROS  : 3

F. OESTE

SEGUINTE XORNADA

LEÓNS  -  F. OESTE

ÁRBITROS

SUSO / ALEX

          DATA

XOVES  18 / 1 / 2018