4ª XORNADA DE BRILÉ
Luns 21/11/2017


OJOS DE HALCÓN 1- 6 LOS NENES

Árbitros: Botana 6º e Sabela 5º

Próximo enfrontamento (Venres 1/12/2017): Seriously Vs La Tormenta

DEPORTE ESCOLAR

FÚTBOL SALA  : 3ª XORNADA

TIGRES    28                       F. OESTE   0

CLAUDIA(5º)   2            MARIÑA(4º)   1

SARA(5º)   2                 IVÁN(3º)  1

SUSO(5º)   2                 JOSE(4º)  2

BRAIS(5º)    2              SARAY(3º)  1

IKER(6º)    2                 ALEX(4º)  1

GORKA(3º)    2            MANU(6º)  1

JORGE(5º)  2


CLASIFICACIÓN

TIGRES :   6

VETERANOS :

LEÓNS :

TOREROS :  3

FERROCARRIL OESTE :


SEGUINTE PARTIDO

VETERANOS  -  LEÓNS

      ÁRBITROS

IKER / HAIRO


            DATA

MÉRCORES 22 / 11 / 2017

2ª Xornada de Brilé

2ª XORNADA DE BRILÉ
Luns 13/11/2017



LOS CRAKS DE 4º 6- 5 LOS CHAQUETISMOS

Árbitros: Montse e Manu 4º

Próximo enfrontamento (17/11/2017): La Tormenta Vs The Elements 

Samaín 2017



O martes 31 de outubro celebramos o SAMAIN. Pasámolo xenial decorando as cabazas que adornaron os corredores e para espantar o medo..., as nenas e os nenos de 4º e 5º coa mestra Lúa prepararon unha coreografía chea de monstros, esqueletos, bruxas..., coa música de Uxía Lambona e a banda Molona. Preme na seguinte imaxe e MIRADE, MIRADE, BOO!!!!


Despois do baile e para espantar un pouco de medo que tiñamos no corpo, estivemos xogando e bailando no patio a canción que practicamos coa mestra de música, Irene que se titula No Samaín de Paco Nogueiras. 
PASAMOS UNHA TARDE... DE MEDO!!!!!

FÚTBOL SALA : 2ª XORNADA

               PARTIDO

LEÓNS     0            TOREROS   1

ANA(5º) 2            IGOR(4º)  2

XOEL(6º)  2         ÉRIKA(5º)   2

MANUEL(5º)  3     CLAUDIA P.(5º) 2

REBECA(N. P.)     DAVID(5º)  2

EMMA(3º)  2       HAIRO(5º)  2

BRAIS(4º)  2        ALEX(6º)   3

                              PABLO B. 2 


SEGUINTE XORNADA

F. OESTE - TIGRES

      ÁRBITROS

ISRAEL / MANU(5º)

            DATA

MÉRCORES 15 / 11 / 2017
1ª XORNADA DE BRILÉ


LOS NENES 6- 1 SERIOUSLY
Árbitros: Érika e Sabela de 5º

DEPORTE ESCOLAR (fútbol sala ) :1ª XORNADA

1ª XORNADA DE FÚTBOL SALA  (MÉRCORES 25/10/2017)

PARTIDO :  TIGRES   2  -  VETERANOS  O

CLAUDIA   1               ISRAEL   2

SARA  1                      MARCO   1

SUSO  2                     BORJA  1

BRAIS  2                   DANI  1

IKER  3                     SARA  1

GORKA  2               ISMAEL  1

JORGE   1               IKER   1
                             
                                  PABLO   1



                    SEGUINTE XORNADA  :


LEÓNS  ---TOREROS 

ÁRBITROS  :  MANUEL(4º) / SUSO

DATA :       (( 8 ))/ 11 / 2017
 DEPORTE  ESCOLAR


COMEZAMOS AS ACTIVIDADES DEPORTIVAS ESCOLARES
EN HORARIO DE RECREO MATINAL.

DEPORTES : FÚTBOL SALA - BRILÉ

ENCARGADOS : Alberto e Lúa


  • 1º PARTIDO DE FÚTBOL SALA: TIGRES - VETERANOS (MÉRCORES 25/10/2017)
  • 1º PARTIDO DE BRILÉ : LOS NENES - SERIOUSLY (VENRES 3/11/2017)

                                                                   FÚTBOL SALA

EQUIPOS

TIGRES                    VETERANOS               LEÓNS                   TOREROS

CLAUDIA(5º)         ISRAEL(6º)(A)(C)        XOEL(6º)(A)(C)      ALEX(6º)(C)(A)
SARA(5º)                MARCOS(6º)(A)           ANA(5º)                   YGOR(4º)
SUSO(5º)(A)(C)     BORJA(6º)                     MANUEL(5º)(A)     PABLO B.(6º)
BRAIS(5º)              DANI(3º)                        REBECA(6º)            HAIRO(5º)(A)
IKER(6º)(A)           SARA(6º)                        BRAIS(4º)               CLAUDIA P.(5º)
GORKA(3º)            ISMAEL(6º)                   EMMA(3º)               DAVID
JORGE(5º)              IKER(3º)                                                          ÉRIKA


FERROCARRIL OESTE

MARIÑA(4º)
IVÁN(3º)
JOSE(4º)(A)
SARAY(3º)
ALEX(4º)
MANUEL(4º)(A)(C)                       

                                                    CALENDARIO

PARTIDOS  (1ª VOLTA )                                                          ÁRBITROS


TIGRES-VETERANOS    ...........................................             XOEL/ALEX
LEONES - TOREROS       ..................................................  ANDRÉS/SUSO
F.OESTE - TIGRES     ...........................................  ............ ISRAEL/ MANUEL
VETERANOS- LEÓNS    .........................................              IKER / HAIRO
TOREROS - TIGRES      .......................................                LEÓNS/ F.OESTE
TOREROS - VETERANOS ..........................................           HAIRO / MANUEL
TIGRES- LEÓNS   .......................................... .................    IOSRAEL /ANDRÉS
VETERANOS - F.OESTE ...........................................  ............. IKER / XOEL
TOREROS - F.OESTE